Plastik & Ambalaj

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

30 yılı aşkın bir süredir Türk sanayisinde önemli roller üstlenen “ÇEBİ” ailesinin plastik sektöründeki şirketi olan BES PLASTİK San. Tic. Ltd. Şti. üretimini 4.000 m2 kapalı alanda gerçekleştirmekte olup, ürün kalıplarını son teknoloji cnc tezgahları ile hazırlayıp, ürün imalatlarını teknolojik ekipmanlara sahip enjeksiyon makineleri ile gerçekleştirmektedir.

Günlük 25 ton işleme kapasitesi ile başka plastik gıda ambalajları, plastik çikolata ve şekerleme ambalajları, tek kullanımlık çatal, kaşık, bardak vb. plastik elbise askıları, plastik oyuncak ve her türlü ürün teşhir standları üretimi yapan firmamız, müşteri istek ve ihtiyacına göre Ar-Ge departmanında ürün seçenekleri ortaya çıkarmaktadır.

Konusunda her zaman yenilikçi olan firmamız, ürünlerinin büyük bir kısmını dünyanın çeşitli ülkelerine ihraç etmekte olup aynı zamanda yurtiçinde de konularında uzman ve önde gelen firmaların tedarikçisi konumundadır.

MİSYONUMUZ

Siparişe göre farklı özelliklerde kalıp ve ürün üretimi yapmakta ve en yeni teknoloji yardımıyla CNC makinelerde sürekli yeni modelleri bünyemize katarak kalitemizi daha da ileri taşımakta ısrarcıyız.

VİZYONUMUZ

Üretimimiz her türlü plastik ürünü kapsamaktadır. Özellikle yoğunlaştığımız üretim alanı ise plastik askılar, plastik gıda ambalaj kutuları ve tekstil aksesuarlarıdır. 100’e yakın gıda ambalajı modeli, 30’a yakın tekstil aksesuar çeşidi ve tek kullanımlık ürün ile ürün teşhir standlarımızda müşterilerimize renkli bir ürün yelpazesi sunmaktayız.

Ürün çeşitliliğimiz, yenilikçi ekibimiz, üstün kalite anlayışımız ve hızlı tedarik sürecimizle, geniş bir müşteri portföyüne sahibiz. Türkiye’nin önde gelen firmaları ve çeşitli yurtdışı firmaları portföyümüzde yer almaktadırlar.

KALİTE POLİTİKASI VE ÇEVRE BİLİNCİ

Plastik gıda kaplarının üretimini T.C.Tarım ve Köy işleri Bakanlığından tarafımıza verilen ÜRETİM SERTİFİKASI altında gerçekleştirmekteyiz. Plastik kaplarımızın sağlığa hiçbir zararı bulunmamaktadır.

İlk günden beri arkasında durduğumuz sözü yaşatmakta ısrarcıyız;

“Zamana ve kaliteye önem veriyorsanız.”

Güncel Haberler

Gulfood Dubai Fuarı

Gulfood Dubai Fuarı

Gulfood Dubai Fuarındaydık. 19-22 Şubat 2012